Täname kõiki, kes külastasid Kalastuslaadi näitust, mis toimus Tallinnas lauluväljakul 28. juulil 2019. Meil oli hea meel näha ja vestelda nii vanade kui uute klientidega. Tänu kõigile, kes kohtusid ja ostsid meie sööda, mis rõõmustab teid korduvalt “kiskjate” püüdmisega ja rõõmustab teid uute trofeedega!

Teatame, et lähiajal on meie kaupluses lõhe sööt. Nüüd on lõhepüügihooaeg kohe nurga taga. Loodame, et ilm on soodne ja veetase sügisel tõuseb märkimisväärselt, mis peaks soodsalt mõjutama jõgedesse sisenevate kalade arvu!

Aitäh kõigile ja näeme varsti!

Lure-x meeskond